Om oss / Kontakt

Hildurs grundades 2018 av Magdalena In de Betou, med ambitionen att skapa intressanta berättelser med intressanta människor. Vi samarbetar nära med producenter, redaktörer, strateger, författare, skådespelare och regissörer. Hos oss hittar du både de största stjärnorna och nyutbildade talanger. Vi når ut brett utan att tappa skärpa och udd. Vi tror på ett nära samarbete mellan kund och producent – allt för att uppnå det gemensamma målet.

Magdalena In de Betou

Producer, owner
magda@hildurs.com |  +46707191874

Arthur Lorent

Planner
arthur@hildurs.com |  +4670818177

Aziza Dhaouadi

Producent, journalist
aziza@hildurs.com |  +46736135938

Wille Edfalk

Photograph, editor
wille@hildurs.com |  +467710006

Sui-King Poon

Copy writer
sui-king@hildurs.com |  +46707818177​

Sanna Palmklint

Scenographer, web design
magda@hildurs.com |  +46706770037​

Rasmus Lewenhaupt

Producer, director, editor
rasmus@hildurs.com |  +46733345427

Lars In de Betou

Producer, director
lars@hildurs.com |  +46705163933

Scroll to Top